CryptoGold Info 06/ 2018

Dobrý den.

Sezóna dovolených je již v plném proudu a zatím je to znát i na cenách kryptoměn a bitcoinu, které jsou v režii spekulantů. Co je potřeba k tomu, aby se cena bitcoinu a dalších kvalitních kryptoměn vydala nějakým výrazným směrem? Situaci na kryptoměnových analyzují také velcí hráči, o kterých se mluví v souvislosti s předpokládaným obřím růstem ceny bitcoinu. Uvidíme. Čím vyšší ceny, tím vyšší výnosy těžby pro nás, kteří těží v Poolu s Cryptogold. Každopádně si  užijte si léto a buďte ve střehu – tahle “dovolenkovo- okurková sezóna” může být brzy zcela o něčem jiném 🙂

Zajímavé články o bitcoinu a dění kolem něj v češtině naleznete zde.

Informace a obrázky o setkání lídrů v Norsku je zde. 

Novinky v němčině naleznete zde.

Tip. Stáhněte si novou CryptoGold APPku pro ANDROID and IOS a buďte v obrazu .Kdo je Cryptogold Mining? 

CryptoGold Mining je německá společnost. Jejím produktem je nabídka těžby kryptoměn v Poolu. Společnost má i vlastní kryptoměnu CGC, která je  100% krytá zlatem – Crypto Gold Coin. Společnost CryptoGold byla založena v roce 2016, ale základy byly položeny již mnohem dříve. Za firmou stojí skupina tří německých podnikatelů v čele s Mao Lalem, který vlastní v Německu 12 úspěšných společností, které obchodují se zlatem a drahými kovy. Největší je aktivní již 15-tým rokem . Oficiální sídlo CryptoGoldu je v Dubaji. Těžební farmy jsou v USA, Rakousku, Švédsku, Norsku a Islandu vzhledem k levné elektřině.

 

Hledáte vedlejší příjem a uvažujete o tom “Jak vydělat navíc peníze na internetu?”

Klikáte různé klikačky, ale zjišťujete, ze výdělek z nich je minimální? Rádi bychom Vám představili společnost Cryptogold a její Afilliate program.

Upozornění!

Zaregistrovat se  můžete prostřednictvím Vašeho “mentora -sponsora” to je zkušené osoby, která je již aktivní v systému a která vám zaslala doporučující odkaz – link. Účty jsou jedinečné a uživatelské jméno se zadává pouze jednou. Tento mentor vám bude plně k dispozici.

Jaké údaje jsou vyžadovány při založení účtu? Nutné je mít platný e-mail, zadat uživatelské jméno a vyplnit příjmení a jméno. Návod jak se registrovat je zde. Každé uživatelské jméno se smí vyskytovat pouze jednou, a proto pečlivě vybírejte. Uživatelské jméno a heslo si pečlivě zaznamenejte, nikomu tyto údaje nesdělujte.

Pokud nemáte doporučující link pro registraci, požádejte o něj. Zaregistrujte-li se do našeho teamu (registrace), po registraci Vás budeme informovat. Dozvíte se veškeré informace, co a jak funguje.