Crypto Group Team

Crypto Group Team – naše poslání  a vize – Jsme zde pro všechny, kteří hledají informace ze světa KRYPTOMĚN.

Co nabízíme? 

  • Poradíme Vám kam investovat v KRYPTOMĚNÁCH 
  • Naplánujeme vám strategie, jak uchovat váš majetek
  • Poradíme, jak si zajistit budoucnost díky KRYPTOMĚNÁM
  • Osobní rozvoj a vzdělávací podpora pro PLNOHODNOTNÝ život

Doporučujeme shlédnout toto VIDEO: Investiční večer: Lesk a bída kryptosvěta aneb Proč dnes (ne)sázet na bitcoin a spol.?

Pro registraci  do Projektu Crypto Gold klikněte zde: Registrace Crypto Gold

Návod na Registraci najdete zde – Video

Follow by Email
Facebook
Twitter
YOUTUBE

Kurzy a převody KRYPTOMĚN

Stačí kliknout na obrázek níže:

PREEV je jednoduchý konvektor z KRYPTOMĚNY na USD nebo EUR

 

 

 

 

Odkaz zde: https://preev.com/

Zde si můžete ověřit pohyb kurzu KRYPTOMĚN

Stačí kliknout zde: https://coinmarketcap.com/currencies/bitcoin/

Chcete nás kontaktovat? 

Klikněte zde.

Časté otázky

Co jsou kryptoměny a Bitcoin?

První kryptoměnou byl Bitcoin a vznikl jako reakce na finanční krizi v roce 2008. První blok Bitcoinu na BLOCKCHAIN byl vytěžen 3/1 2009. Bitcoin je průkopníkem a těží se energeticky náročným způsobem Proof of Work, novější kryptoměny už jsou těžen jednodušším způsobem Proof of Stake, dokonce si můžete vyrábět vlastní kryptoměnu jako subcoin nějaké stávající. Je jen otázkou, jakou důvěru u investorů bude mít aktuálně je víc než 1.500 různých kryptoměn.

Jak na kryptoměny reagovali banky? Co pro ně kryptoměna znamená?

Banky hrají dvojí hru, navenek celou oblast kryptoměn pomlouvají, ale při poklesech kurzu, o které se sami často zaslouží , příkladem je září 2017 a negativní vyjádření ředitele JP Morgan Jamie Diamona, patřil JP Morgan k největším nakupujícím. Prozradila švédská burza. Je to dvojí hra bank. Něco jiného tvrdí a něco jiného dělají.

Pokud banky reagovali tak, proč bysme měli věřit v hodnotu a růst kryptoměn a proč banky reagují, jak reagují? 

V tomto případě je jedinou komplikací vysoká volatilita kryptoměn, která se může rizikově projevovat při tradingu. Při miningu (těžbě) se pohybujete pouze v plusových hodnotách a sami si určíte, v jakém kurzu vytěženou kryptoměnu vyměníte na fiat nebo reinvestujete.Banky promeškaly období, kdy mohly Bitcoin zničit (pád burzy Mr.Gox) a nyní se snaží vzdělat na propadech kurzu, které často svými vyhlášeními způsobují.

Mohou tedy banky zasáhnout do vývoje a cen kryptoměn?

 

Pouze tím, že napumpují více peněz do systému a tím zvýší kapitalizaci a hodnotu kryptoměn na trhu.Nemohou je ovšem nijak regulovat díky jejich decentralizované povaze. Ale vidíme snahu některých států vstupovat do hry a prostřednictvím zákonů omezovat používání kryptoměn. Zlikvidovali by je pokud by vypnuli elektřinu nebo internet. Obojí si nemohou dovolit.

Jak se tedy vyvíjeli kryptoměny o proti penězům a má na růst cen vliv inflace?

Pokud vezmeme období březen 2017 až březen 2018, tak Bitcoin vzrostl z 1.000 USD na 10.000 USD prakticky desetkrát.Ostatní kryptoměny ještě rostly daleko víc (Ethereum, Litecoin), ale i tak to vůbec nelze srovnávat s vývojem na akciovém trhu, kde je běžný meziroční růst u TOP firem pouze v desítkách procent. Nikoliv ve stovkách nebo tisících %. Bitcoin má omezený počet kusů na 21 milionů, z čehož je vytěženo 16,8 milionu. Navíc cca 30% Bitcoinů je ztraceno na skládkách nebo zmraženo na nefunkčních počítačích. To zvyšuje jeho hodnotu. Bitcoin nelze zkopírovat ani dotisknout jako je běžné u papírových peněz. A tím pádem je nemožné ho znehodnotit. Je předpoklad, že i přes vysokou volatilitu jeho cena stále výrazně poroste. A bude se vám velmi efektivně zhodnocovat! Oproti tomu jen v ČR je 2,1 bilionu korun drobných střadatelů úplně k ničemu. Pouze se tam znehodnocují. A umírněná těžba je receptem pro zhodnocení těchto prostředků.

Jak si stál např. Bitcoin v posledních 5 letech a kde ho mohu koupit?

Na to, kde koupit Bitcoin se mne ptala i paní prodavačka v supermarketu. Ale daleko výhodnější je ho těžit. Hlavní problém je v masmédiích, neboť oni dělají vyloženě vše proti Kryptoměnám, neboť jsou propojeny v ruku v ruce s bankami a pro ně je kryptoměna hrozba.

Může se tedy stát situace, že jednoho dne dojdou Bitcoiny a jak se Bitcoin chrání proti hakerům?  Je to tedy bezpečná investice?

 

Pokud jsou coiny na Blockchain, jsou v bezpečí, problém je na burze a nebo v peněženkách, tam jsou zranitelné. Proto doporučujeme důkladné zabězpečení a vlastní klíč u peněženek, případně hardwarové peněýenky jako Trezor – tam se k vašim kryptoměnám nikdo nepovolaný nedostane!

ODKAZ NA ČLÁNEK:

https://byznys.ihned.cz/c1-66030200-nejvetsi-kradez-kryptomen-v-historii-hackeri-pripravili-japonskou-burzu-coincheck-o-pul-miliardy-dolaru

Při ceně Bitcoinu mně napadá jedna myšlenka? Jak si může smrtelník koupit 1 BTC když stojí 220.000 Kč? Existuje něco, jako podíl na Bitcoinu? 

Ano, u Cryptogold ho můžete velmi efektivně LIFETIME těžit, už od 50 USD, jednorázový registrační poplatek je 79 USD. Takže si můžete v podstatě vyrábět své peníze. Doporučujeme ze zkušenosti našich klientů inestovat cca 500 USD, tento podíl je velmi efektivní, když pomyslíme, jak rychle nám investice poroste. Je to investice, kterou si může dovolit v ČR opravdu každý.

Pokud se, jako smrtelník dnes setkávám s kryptoměnou, Kdo a jak určuje cenu kryptoměn a asi nás nejvíce zajímá i Bitcoinu?

Cenu určuje pouze nabídka a poptávka a je vyjádřena tržní kapitalizací. Bitcoin má aktuálně cca 40% podíl na celkovém trhu kryptoměn

 

Je tedy lepší pro investora těžit nebo koupit kryptoměnu?

Bitcoiny můžete koupit a a čekat. Velmi výhodné je těžit v cloudu , nemůžete se oproti tradingu dostat do mínusu, pokud zvolíte velkou kryptoměnu např. z top 10 nejznámějších.  Návod na REGISTRACI a nákup těžby Bitcoinu v Crypto Gold

Co ceny zlata a komodit, ovlivní trh v případě propadu akciových trhů?

Ceny zlata a stříbra vystřelí nahoru. Spouštěčem růstu drahých kovů mohou být i vojenské konflikty ve světě. A že těch ohnisek napětí máme hned několik….