Czech Unicorn Team Cryptogold

VÍTEJTE, VE SVĚTĚ CRYPTOGOLD – Team Unicorn

CryptoGold – Reálná německá společnost zabývající se těžbou Bitcoinu a Atcoinů.

Návody ( klikněte na odkaz):

Společnost CryptoGold umožňuje veřejnosti profitovat v oblastech těžby kryptoměn Bitcoin, Litecoin, Z-Coin, Dash a Ethereum.  Start těžby byl zahájen v květnu 2017 (farmy v USA, Rakousko, Čína, Švédsko). Více o společnosti ZDE. Časté dotazy zde.

Zřízení účtu je zdarma (ZDE), těžba je aktivována až po uhrazení jednorázového poplatku a vybraného těžebního balíčku. Návod jak se registrovat je zde – klikni (nové okno). Blog je zde.

Klíčové výhody těžby u společnosti Cryptogold:

1.  Nejmodernější špičkové těžební stroje (hardware).  Denně generují vybranou kryptoměnu. Návratnost se pohybuje kolem osmi až dvaceti měsíců, v závislosti na měně a obtížnosti. Obchodní plán této německé firmy Cryptogold je postaven tak, aby fungoval co nejdéle pro obě strany (je zajištěna obnova těžebních zařízení). Prezentace společnosti Cryptogold je ZDE.

2. Cryptogold má zajištěnou levnou energii a těžební hardware za skvělé ceny, bez negativního vlivu na životní prostředí, těžba probíhá v chladném klimatu a s minimálním dopadem na životní prostředí dané lokality. Jedná se o německou společnost. Více o společnosti ZDE.

3. Právní opora v zákonech země, kde těžba probíhá. Nyní v USA.

4. Nízké náklady na obsluhu zařízení, kvalifikovaní zaměstnanci. Video kanál je zde.

5. Vaše počáteční investice do těžebních balíčků kryptoměn od 50 USD. Denní výsledky těžby: výtěžek nad absolutní nulou kolem 5% zhodnocení měsíčně. Příklad: Vytěženo 0.00014675 BTC (denní těžba / balíček BTC50USD), 23.1.2018. Dne 15.2. vytěženo 0 .00008729 ETH (denní těžba / balíček ETH50USD) a 0.0001136 BTC (denní těžba / balíček BTC50USD). S časem je těžba žádaných kryptoměn obtížnější, proto se nedoporučuje odkládat investici.

6. LIFETIME MINING s možností přikoupení dalších těžebních balíčků bez dalších poplatků.

7. Diverzifikace kryptoměnového portfolia: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, ZCoin, Dash.

8. Možnost změny těžené kryptoměny v závislosti na aktuálním výnosu ( neplatí pro BTC). V současné době se nejvíce vyplácí těžba Bitconu(BTC), dále Litecoin (LTC) a Ethereum(ETH), při investici 500 USD je denní výnos od 1, 14 USD, dle obtížnosti miningu dané kryptoměny.

9. Vše je dostupné a legální. Pronajmutí hardware online a nákup těžebního balíčku. Pro drobné investory výhodnější než pořízení vlastní FARMY a těžebního stroje.

10. Bezplatný výběr vytěžených kryptoměn.U Bitcoinů (BTC) na vaše Bitcoinové peněženky. Možnost směnit v bitcoinamtech, řetězci trafik GECO atd..  Podrobnosti a výsledky těžby najdete zde.

11. Novinka 2018. Přístup k nákupu nové Kryptoměny CRYPTOGOLDCOIN ( jen pro registrované) , krytá bude 100% krytá fyzickym zlatem ve švýcarských bankách společností”Deutsches Edelmetallhaus” (German precious metal house). Možnost se zapojit do Affilate programu a na balíček si vydělat.

12.Zhodnocení investice až 25 %. Vhodné pro zařazení do investičního portfolia viz. ukázka Investičního Portfolia kvalifikovaného investora Petra Novotného ( šéfredaktora) – klikni zde.

13. Zajímavá “Kariéra” a bonusový plán pro aktivní affiliate partnery:

  • 6 – 9% bonus z investice Vámi doporučeného investora
  • až 18% bonus z jeho těžby a těžby ve Vaší skupině
  • další bonusy podle investic ve Vaší obchodní skupině

Další informace a praktické rady, registraci zdarma a návody naleznete zde.